11 вересня, близько 20-ї години, патрульні отримали виклик про ДТП на бульварі Юрія Гойди. На місці події чоловік розповів, що залишив своє авто Volkswagen на стоянці о 17-їй години, а повернувшись виявив пошкодження.
Інший виклик про ДТП надійшов того ж дня, близько 21-ї години, на вулиці Садовій. Прибувши на місце події, поліцейські виявили заявника. Чоловік розповів, що залишив своє авто Skoda на стоянці і пішов у справах. Повернувшись він помітив пошкодження лакофарбового покриття заднього бампера з правої сторони.
Поліцейські відібрали пояснення та склали схеми обох ДТП. Просимо усіх, хто став свідком автопригод — зателефонуйте на лінію 102, - повідомили на сторінці Патрульна поліція Закарпатської області.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!