У Мукачеві чоловік на вулиці намагався продати крадену камеру відеоспостереження (ФОТО)

Патрульні виявили ймовірного крадія камери відеоспостереження, завдяки мукачівцю, який повідомив про інцидент.

Це трапилося у 18 березня, близько 20-ї години. Під час патрулювання вулиці Ярослава Мудрого, в Мукачеві до інспекторів підійшов чоловік. Він повідомив, що до нього підходив невідомий і пропонував купити камеру відеоспостереження, яка, імовірно, викрадена.



Заявник описав особу, яку згодом виявили поліцейські неподалік. Чоловік дійсно ніс в руках камеру із вирваним кріпленням. Ймовірний крадій не міг пояснити походження камери і плутався у своїх поясненнях.

Окрім того, охоронці порядку помітили, що чоловік має явні ознаки алкогольного сп‘яніння.


Патрульні доставили чоловіка до Мукачівського відділу поліції і передали слідчим, які з‘ясують всі деталі справи, повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області.

Читайте також: На Рахівщині викрили чоловіка, який незаконно видобував гравій

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!