Зараз у світі проводиться близько 700 випробувань вакцини від COVID-19, 22 - проходять клінічні випробування. Про це в інтерв'ю "УНІАН" повідомив голова представництва ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.
«Зараз у світі проводиться близько 700 випробувань, 22 вакцини проходять клінічні випробування у таких країнах, як Велика Британія, Китай, США, Німеччина, Південна Корея, Японія і Канада. Тобто дослідження тривають», - зазначив він.
Хабіхт додав при цьому, що декілька вакцин, а саме ті, які розробляються у Китаї та Британії, зараз на третій фазі клінічних випробувань. «Саме третя фаза досліджень стосується безпеки. Вона перевіряється на десятках тисяч людей», - додав він.
Читайте також: Коронавірус на Закарпатті: за минулу добу виявили 54 нових хворих, 26 пацієнтів одужало (ОФІЦІЙНО)
Підписуйтеся на наш Telegram-канал та отримуйте новини ще оперативніше!