До уваги ужгородців: частина міста залишилась без водопостачання

Ужгородський водоканал повідомляє, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на вулиці Льва Толстого, біля ресторану “Нікіта”, довелося на час виконання робіт понизити до мінімуму тиск подачі води з водозабору “Минай”.

Тимчасові перебої водопостачання відчуватимуться на всій лівобережній та частково правобережній частинах Ужгорода.

Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт.

Дитину з переломом передпліччя госпіталізували після падіння з воза на Закарпатті
11:24, 20 червня