Заступник голови Офісу Президента Руслан Рябошапка назвав "дурістю" повідомлення ЗМІ про нібито відставку керівника президентського офісу Андрія Богдан за його заявою.
Коментуючи поширену в ЗМІ інформацію про заяву щодо відставки Богдана за власним бажанням, Рабошапка сказав: "Це дурість ... не дочекаєтеся".
Раніше, голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що йому нічого не відомо про нібито відставку глави Офісу президента Андрія Богдана.
«Я сам щойно з новин дізнався. Нічого про це не знаю», — прокоментував чутки Разумков.
Один з обраних депутатів від «Слуги народу», який просив не називати його імені, висловив думку, що Богдан просто пожартував.
За інформацією УП, інші джерела, в тому числі, в Офісі президента, не підтвердили інформацію про звільнення, зазначивши, зокрема, що це “жарт Богдана”.
1 серпня журналісти УП запитала у речниці президента Володимира Зеленського Юлії Мендель, чи щось відомо їй про звільнення Богдана. На це вона відповіла, що "чутки не коментує".
Водночас, депутат Верховної Ради 8 скликання Сергій Лещенко припустив, що Богдан міг звільнитися через те, що його відставка є "умовою зустрічі Зеленського і Трампа".
"Якщо Богдан піде, претендентом на його місце може бути Іван Баканов, нинішній в.о. глави СБУ, який спочатку входив у шорт-ліст претендентів на главу АП і при цьому був вхожий до американців", - написав нардеп.
Сам же Богдан не коментує цю інформацію.
Відзначимо, що в заяві Богдана написано: «звільнити за власним бажанням з моменту бажання». У мережі також з сумнівом поставилися до заяви через цю жартівливу фразу.