З`їв і не заплатив: В Ужгороді двоє чоловіків систематично не розраховуються за обіди в ресторанах (ФОТО)

Як повідомляє в мережі фейсбук Іван Белецькийдвоє чоловіків обрали цікавий вид занять - зникати з місць харчування, коли за вжите приходить час розрахуватись.

Користувач мережі попереджає підприємців звернути увагу на цих осіб.

Читайте також: Закарпатця зловили на гарячому, коли той намагався пограбувати авто

Дитину з переломом передпліччя госпіталізували після падіння з воза на Закарпатті
11:24, 20 червня