В Ужгородi люди наражають себе щодня на небезпеку через вiдкритi каналiзацiйнi люки, а iнколи й падають в них.
У одну iз зливових ям на Одеськiй, яка була присипана листям, впав Роман. Вона знаходиться на проїжджiй частинi, поруч iз тротуаром, глибиною у пiвметра.
Хлопець травмував руку.
Такi ж люки можна знайти i на iнших дорогах в Ужгородi - на Лаврiщева в одному люцi замiсть кришки гiлляка, трохи далi - автомобiльна шина.
У мiськрадi звiтують - цьогорiч замiнили 150 люкiв. Вартiсть одного чавунного - 1500 грн, пластмасового - 500 грн. Стверджують, що в Ужгородi тривають крадiжки захисних кришок.
У полiцiї кажуть, що кiлькiсть крадiжок люкiв зменшилась, але iз 37 справ розкрили тiльки 6.
Юристи радять, якщо ви впали у вiдкритий люк та отримали пошкодження, вiдразу викликати швидку та написати заяву до полiцiї.
Читайте також: Грошi в землю: Посеред ужгородської вулицi iз пошкодженого водопроводу вже пiвтора мiсяця ллється вода (ВiДЕО)
Чи може бути хто покараний за це - детальнiше у сюжетi Сiрiус: