Внаслідок жахливої аварії, що сталась 4 серпня на трасі "Київ-Чоп" біля села Іванівці, Мукачівського району, помер і водій Volkswagen Tiguan.
Як стало відомо журналісту видання PMG, чоловік помер близько 14:10 у Мукачівській ЦРЛ.
Він був у найважчому стані після ДТП - черепномозкова важка, торокальна черевна, множинні переломи стегно з пошкодженням стегнової артерії, без свідомості, без тиску.
За повідомленням Mukachevo.net чоловіку зробили торакоцентез - медична маніпуляція, що застосовується для вилучення рідини з діагностичною або лікувальною метою з плевральної порожнини. Було прооперовано розрив артерії, відновлено потік крові на нозі, покладено зовнішню металеву фіксацію перелома стегна, а також пункцію спинного мозку.
Загалом йому зробили три операції, проте травми були несумісні із життям.
Учора ж померла дівчина з Одещини. Лікарі її прооперували, сподівались на диво, але травми були складні. Дівчина втратила багато крові.