Круглого столу у підтримку прав сексменшин не буде: в Ужгороді готель відмовив ЛГБТ-центру у проведенні заходу

Як інформував 0312.ua, 14 березня в Ужгороді мав пройти круглий стіл за участі українського ЛГБТ-центру у підтримку реалізації Національної стратегії прав людини, що захищає права лесбійок, геїв і трансґендерних людей.

Однак в останню мить захід було скасовано.

Як повідомляє у ФБ організатор Софія Лапіна, ужгородський готель відмовив ЛГБТ-центру у проведенні заходу, утриматися від його проведення порадили і правоохоронці

"Мені прийшлося відмінити запланований на 14 березня в Ужгороді круглий стіл з протидії дискримінації та злочинам на ґрунті ненависті, бо проплачений ще місяць тому конференц-зал готелю сьогодні, під тиском незрозуміло кого (особисто я підозрюю, що поліції), в останній момент відмовив у проведенні заходу. Поліція заявила, що не готова гарантувати свої сили у забезпеченні громадського порядку на час заходу і наполегливо порадила відмінити його", - зазначила Лапіна.