18 лютого у корейському Пхьончхані завершилися змагання з лижної акробатики у фрістайлі. Чемпіонство здобув український фристайліст Александр Абраменко.
У суперфіналі змагань наш атлет набрав 128,51 бала, з чим і став найкращим.
Це перша медаль України на цих Олімпійських іграх.
29-річний Олександр Абраменко ще до початку Ігор-2018 вважався однією з надій команди України на медалі.
Незважаючи на свій вік, Абраменко - найдосвідченіший у складі нашої делегації в корейському Пхьончхані: ця Олімпіада для нього вже четверта.
В італійському Турині-2006 він був 27-м, в канадському Ванкувері-2010 став 26-м, а в Сочі 2016 фінішував на високому 6-му місці.
І в неофіційному рейтингу кращих лижних акробатів Пхьончхана він був приблизно, на 5-6-му місцях.
Ця перемога має стосунок і безпосередньо до Закарпаття: головним тренером збірної України з фристайлу є наш знаменитий спортсмен-олімпієць Енвер Аблаєв, який представляв Закарпаття на Зимових іграх в Солт-Лейк-Сіті, Турині і Ванкувері.
Як інформував 0312.ua, Зимова олімпіада-2018 розпочалася 9 лютого у Південній Кореї, у ній беруть участь двоє закарпатців.