Із 2871 дітей - 587 відсутні: у Мукачеві із 6 по 11 лютого у дитячих садочках оголосили карантин

У всіх закладах дошкільної освіти Мукачева навчально-виховний процес призупинено. Враховуючи ріст захворюваності серед дітей міста на грип та ГРВІ, щоденне збільшення кількості дітей по хворобі, навчально-виховний процес у дошкільних закладах міста призупинено з 6 по 11 лютого.

Про це інформує мукачівська міська рада.

Сьогодні відбулось засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За словами фахівців у семи садочках із 17 діючих епі-деміологічний поріг перевищено.

Загалом рівень захворюваності становить 20,45% (із 2871 дітей - 587 ві-дсутні по хворобі).Відтак, комісія вирішила з 6 по 11 лютого навчання у всіх дошкільних навчальних закладах міста призупинити.

Нагадаємо: в ужгородській ЗОШ №12 3-є осіб захворіли на менінгококову інфекцію: у школі - протиепідемічний режим.