32-річний угорець дав прикордоннику 100 доларів, щоб могти спокійно перетнути кордон на Закарпатті: фото

Сьогодні в пункті пропуску «Лужанка» підкупити прикордонника намагався 32-річний громадянин Угорщини.

Про це повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Прямуючи на в’їзд в Україну, іноземець спробував запропонувати неправомірну вигоду військовослужбовцю Мукачівського загону.

За сприяння в безперешкодному перетині кордону, прикордонному наряду, який здійснював перевірку документів, угорець запропонував грошові кошти у розмірі 100 доларів США.

Від неправомірної вигоди прикордонник відмовився.Щодо можливих ознак злочину передбаченого ч.1 статті 369 кримінального кодексу України, з метою прийняття правового рішення було повідомлено співробітників поліції.

Нагадаємо, на Закарпатті журналіст хотів провезти до Словаччини 2,5 кг бурштину та 10 тисяч пачок цигарок: фото.