У машині ужгородця розбили скло й викрали магнітолу

Вчора надійшло повідомлення від ужгородця 1981 року народження про те, що в його автомобілі розбили скло й викрали магнітолу, інформують 0312.ua в ГУНП в Закарпатській області.

Сигналізація не спрацювала. Сума збитку становить 13 тисяч гривень.

Як повідомлялося раніше, через розбите скло на машині в ужгородця вкрали гроші й документи.

Дитину з переломом передпліччя госпіталізували після падіння з воза на Закарпатті
11:24, 20 червня