Як ужгородські комунальники пошуткували над деревами?

На різних вулицях обласного центру Закарпаття триває кронування дерев. До своєї роботи комунальні служби міста підходять з особливим ентузіазмом. 

"Ідеальна обрізка дерев по-ужгородські", - шуткує у мережі Фейсбук фотограф Сергій Гудак і розміщує відповідне фото.

Дитину з переломом передпліччя госпіталізували після падіння з воза на Закарпатті
11:24, 20 червня