Комунальники перевірили готовність прибиральної техніки

Стан готовності прибиральної техніки перевірили сьогодні вранці комунальники Ужгорода. На Київській набережній працювала вакуумна підмітально-прибиральна машина JOHNSTON, про це повідомила ужгородська міська рада. 

Як відомо, механізоване прибирання вулиць проводиться у весняно-осінній період, коли середньодобова температура вище 12°С. Тож уже незабаром на вулиці міста вийде техніка, яка є у КП КШЕП. Вона працюватиме після здійснення ручного прибирання та збору сипучих матеріалів після зимового утримання доріг: відбуватиметься механізоване прибирання та миття вулиць

Дитину з переломом передпліччя госпіталізували після падіння з воза на Закарпатті
11:24, 20 червня