17 лютого, вболівальники, які прийшли підтримати своїх улюбленців на штучному покритті "Камелоту", могли насолодитись добротним весняним футболом. Головними героями цього дня стали гравці "Ужгорода", "Севлюша", "Говерли U-19" та "Середнього". "Минай" цей тур пропускав.
ФК «Говерла» U-19 – ФК «Ужгород»
Хоч формально підопічні Шанти підходили до цієї зустрічі як аутсайдер групи, однак цей факт, як то кажуть, був лише на папері. Всі ж бо знали, що для діючих чемпіонів області ця зустріч є вирішальною, і вони зроблять усе, аби здолати менш досвідчених опонентів.
Зелені взялись за виконання цього завдання відразу ж зі стартовим свистком головного арбітра. Уже на 5 хвилині Бандурович залишив свій автограф у воротах говерлян, пробивши з кута карного точно у дев'ятку.
Звісно ж, після цього, футболісти Шанти могли собі дозволити дещо розслабитись і почати ловити суперника на контратаках, але, забігаючи наперед, цього не було. Більш досвідчені ужгородці раз-по-раз створювали небезпеку біля воріт Черепка, яка могла завершитись результативно. Зокрема, удар Реплюка з 12 метрів, якому забракло точності. Жаренко також міг довести перевагу до комфортного, проте не вдалось у очній дуелі переграти Черепка.
Ці всі події вклались у перші 10 хвилин матчу, під завершення яких Добровольський зробив те, що не вдалось Жаренку та Реплюку. Горський, точним навісом до карного говерлян, знайшов голову Добровольського, якому залишалось точно поцілити з кількох метрів. Молодому півзахиснику це з легкістю вдалось.
Забивши другий м'яч, ужгородці продовжували насідати на ворота менших товаришів, проте до третього голу не дійшло. У свою чергу, "Говерла" спромоглась на одну атаку, яка призвела до "точки" біля воріт Лютнянського за гру рукою захисника у власному карному. Виконувати взявся Шпак, і не схибив.
Другу половину зустрічі можна охрестити як боротьбу тактик. Команди почали діяти більш компактно, прагматично, епіцентр подій був у центрі поля. Звісно, створювались поодинокі моменти, однак до результативних дій не доходило.
Тільки один забитий м'яч побачили вболівальники у другому таймі. М'яч, який забезпечив підопічним Шанти шанси на вихід у плей-оф. Жаренко прострілював вздовж карного, Черепко відбив, однак точно на ногу Бако, який з декількох метрів розстріляв ворота "Говерли".
До кінця матчу юні говерляни намагались продемонструвати щось конструктивне, однак опоненти не дозволяли це зробити.
1:3 - "Ужгород" залишає за собою шанси на прохід до наступного раунду, як і "Говерла". Доля путівок у плей-оф вирішиться в останньому турі.
ФК «Середнє» - ФК «Севлюш»
Цей поєдинок був надпринциповим для обох колективів. Виноградівцям була потрібна перемога, аби забезпечити собі вихід до наступного раунду (наступний тур виноградівці пропускають). Середнянців влаштовувала лише вікторія, оскільки тільки позитивний результат залишав підопічним Дьордя шанси на вихід у плей-оф.
Прогнозованим був той факт, що виноградівці діятимуть із позиції сили, а колектив Дьордя сподіватиметься на контратакувальний футбол та вертикальні передачі у розрахунку на фізичну міць Руслана Соскиди.
Без перебільшення, все так і було. Проте, як одні, так й інші не могли створити суттєвих гольових можливостей. У підопічних Білака найнебезпечнішим моментом за весь перший тайм став дальній постріл Мешка, який розійшовся зі штангою. У "Середнього" - удар Русина, який важко назвати надто небезпечним.
Друга тридцятип'ятихвилинка видалась дещо веселішою, аніж перша. Уже на її старті жовто-сині мали перспективну нагоду, створивши чисельну більшість біля карного суперника. Однак, не зуміли цим скористатись - удар Мадяра взяв Гринишин.
Виноградівці із відповіддю не забарилися. Масовані атаки у виконанні червоних дали свої плоди. На 59 хв. Гулович необережно зіграв у власному карному проти Ороса, за що головний суддя вказав на позначку. Міца обіграв Костюка, однак досвідченого голкіпера виручила штанга.
Не використавши стовідсоткову можливість, гравці "Севлюша" почали нервувати. Як наслідок - друге попередження для Чонки і вилучення.
Здавалось, чисельна більшість може зіграти на руку підопічним Дьордя. Проте, цього не сталось. Кінцівка матчу біля воріт Гринишина була спокійною. Навпаки, більше атакували виноградівці. Можливо, їм не вистачало свого лідера, аби довести матч до перемоги.
0:0 - безгольова нічия, яка залишає як одним, так й іншим лише теоретичні шанси на вихід з групи.