Унікальні та правдиві фотографії військового кореспондента про російсько-українську війну

PROMKA – фотопроект про події на промзоні Авдіївки та її захисників.

За весь час проведення АТО на Сході України, Авдіївка, невеликий промисловий центр на околицях Донецька, продовжує бути напруженою зоною російсько-української війни.

З початком весни 2016 року українським військам вдалося скористатися прорахунками терористів та зайняти промислову зону Авдіївки. Таким чином, наші війська здобули можливість знищувати ворожі колони на трасі Донецьк – Горлівка. З того часу сепаратисти не полишають наміру повернути «Промку». Щодня тут, на території кількох ангарів, гаражів та дачного кооперативу, точаться жорстокі бої на мінімальних дистанціях. Щодня звідси надходять новини про обстріли, атаки та поранених. Проте «Промка» – єдина точка конфлікту, де українські війська не тільки ведуть активну оборону, але і наступають. Ще трохи і «сепари» будуть відкинуті за поля аж до самого Донецька.

«Промка», дивне, незвідане місце, де ще досі триває 2014 рік, де не знають поняття перемир’я. Звідси приходить надто багато сумної статистики, та вкрай мало відомостей, аби громадськість могла усвідомити, що врешті там коїться.