• Головна
  • "Минай" розгромив "Янтарочку" 8:0: закарпатські футболістки б'ють рекорди
17:53, 5 травня

"Минай" розгромив "Янтарочку" 8:0: закарпатські футболістки б'ють рекорди

Футболістки "Минаю" здобули розгромну перемогу над "Янтарочкою" з рахунком 8:0. Цей матч став черговим рекордом для закарпатської команди.

Підопічні Вадима Дьордя вже з перших хвилин матчу захопили ініціативу і не давали суперницям жодних шансів.

На 20-й хвилині Катерина Якимчук відкрила рахунок, а далі дублем відзначилася Каріна Леспух. Довершили розгром Поліна Барінова (3 голи), Дарина Івасько та Ірина Васько.

Ця перемога стала для "Минаю" черговим кроком до Вищої ліги України. Закарпатські футболістки здобули 10 перемог у 10 матчах і впевнено лідирують у турнірній таблиці Першої ліги.

"Минай" розгромив "Янтарочку" 8:0: закарпатські футболістки б'ють рекорди, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію