• Головна
  • Ужгородські пауерліфтери - на вершині п'єдесталу: золоті медалі та рекорд України!
13:32, 5 травня

11 представників Закарпаття взяли участь у Чемпіонаті України з пауерліфтингу, і п'ятеро з них повернулися додому з найвищими нагородами.

У юнацькій категорії (U-18) тріумфували мукачівці Артем Сіромолот (вагова категорія до 83 кг) та Марія Аксьонкіна (до 47 кг). Сіромолот не лише здобув "золото" за загальним результатом, але й виборов "бронзу" за жим лежачи та "золото" за тягу. Аксьонкіна ж стала кращою у всіх трьох вправах.

Ще два "золота" Закарпаттю принесли юніори (U-23) Ілля Ковач (Мукачево, до 120 кг) та Наталія Мага (Ужгород, до 57 кг). Ковач встановив рекорд України серед юніорів, піднявши 420 кг у жимі лежачи. Мага ж не лише стала чемпіонкою, але й встановила рекорд України серед дорослих у присіданні - 162,5 кг.

Варто зазначити, що Наталія Мага стала абсолютною чемпіонкою з-поміж спортсменок усіх вагових категорій.

Окрім переможців, у призерах також були Михайло Кость (Мукачево, U-18, до 93 кг, "срібло"), Андрій Погоріляк (Ужгород, U-18, до 93 кг, 7-ме місце), Іван Верещинський (Мукачево, U-18, до 93 кг, 11-ме місце), Євген Баньої (Мукачево, U-18, до 93 кг, 12-ме місце), Ангеліна Гелмеці (Мукачево, U-18, до 52 кг, 6-те місце), Олександра Падеріна (Мукачево, U-18, до 63 кг, 9-те місце).

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пауерліфтинг #чемпіонат України #Коломия #Закарпаття #Мукачево #Ужгород #юнаки #юніори #дівчата #рекорд України #майстер спорту #перемога #золото #срібло