Встановіть розширення «Новини Ужгорода - 0312.ua» для і читайте міські новини першими Встановити!

24 роки на ринку банківських послуг: закарпатський банк святкує День народження

24 роки на ринку банківських послуг: закарпатський банк святкує День народження
Новини компаній
16:0520.12.2016
24 роки на ринку банківських послуг: закарпатський банк святкує День народження

Цими днями єдиний закарпатський банк відзначає 24-ту річницю з дня створення. На сьогодні ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК» вже перейшов межі області – відділення установи вже діють у містах Київ, Львів, Одеса, Дніпро. Втім основна частка банку залишається у рідному Закарпатті: тут діють 43 відділення у яких працює близько 400 спеціалістів та облаштовано 35 банкоматів, які зручно «покривають» територію області.

Банк має широкий досвід обслуговування комплексних програм, проектів та контрактів для замовників з багаторівневою організацією. На обслуговуванні по зарплатним проектам в банку перебуває понад 450 державних підприємств, установ та організацій, понад 23 000 бюджетників, близько 22 400 пенсіонерів та одержувачів соціальної допомоги нашої області отримали платіжні картки та відкрили поточні рахунки в банку для отримання зарплат та соціальних виплат.

Цьогоріч ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК» визнано регіональним лідером Закарпаття по розміру активів (за версією журналу «Бізнес» (№44 від 31.10.2016), які на сьогодні складають 30,1% від активів усіх банківських установ області.

Важливим напрямком роботи банку залишається впровадження соціальних проектів на території рідного Закарпаття. Серед пріоритетів - співпраця з Ужгородським національним університетом, допомога закладам соціального спрямування та підтримка спортсменів.

У ці святкові дні хочеться подякувати усім і кожному за вагомий вклад у нашу спільну справу та побажати здійснення усіх планів та задумів, добробуту і розвитку нам та нашому Закарпаттю!

www.0312.ua

Якщо Ви помітили помилку, виділіть фрагмент тексту з помилкою та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію

Наш додаток для iOS та Android

Коментарі
Скасувати
Додаючи коментар, я приймаю і несу відповідальність за виконання Правил cайту

Останні новини

Ще новини...