Олімпіаду в Ріо закрито: Україна на 31 місці

Спорт

У Ріо-де-Жанейро в ніч на 22 серпня пройшла офіційна церемонія закриття XXXI Літніх Олімпійських ігор. Церемонія закриття проходила на стадіоні Маракана. Наприкінці церемонії було урочисто погашено олімпійський вогонь.

Про це повідомляє УП.

На Літніх Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро Україна посіла 31-е місце у загальнокомандному медальному заліку.

На цьогорічній Олімпіаді українські спортсмени здобули 11 медалей: 2 золотих, 5 срібних і 4 бронзових. Всього на Іграх Україну представляли 205 спортсменів у 27 видах спорту.

Золоті медалі країні принесли гімнаст Олег Верняєв (паралельні бруси) і каноїст Юрій Чебан (спринт на 200 м). В активі Верняева також є срібло (багатоборство), інші срібні медалі завоювали стрілок з пневматичної гвинтівки Сергій Куліш (на дистанції 10 м), збірна шаблісток у складі Ольги Харлан, Олени Кравацької Аліни Комащук та Олени Вороніної, борець греко-римського стилю Жан Беленюк (у категорії до 85 кг) та Павло Тимощенко у сучасному п'ятиборстві.

Бронзові нагороди України принесли шаблістка Ольга Харлан в індивідуальній першості, стрибун у висоту Богдан Бондаренко, веслярі Дмитро Янчук і Тарас Міщук (у змаганнях каное-двійок на 1000 м) і Ганна Різатдінова в індивідуальному багатоборстві у художній гімнастиці.

Загалом на ОІ-2016 українці здобули найменше золотих медалей і найменшу загальну кількість всіх медалей в історії виступів країни на Літніх Олімпіадах.

Наступним містом, яке прийме Літні Ігри стане Токіо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію